top of page
Search

“INVL Baltic Sea Growth Fund” noslēdzis Latvijas personīgās higiēnas produktu ražotāja “B2Y” iegādi

Līdz darījumam 61% kapitāldaļu piederēja SIA "B2Y" dibinātājai un izpilddirektorei Ritai Lagzdiņai, bet atlikušie 39% – komandītsabiedrībai "FlyCap Investment Fund I AIF". Lagzdiņa pēc darījuma turpinās vadīt "B2Y".


“Mēs plānojam “B2Y” attīstīt organiski un meklēsim konsolidācijas iespējas šajā nozarē,” saka “INVL Baltic Sea Growth Fund” partneris Vitauts Plunksnis (Vytautas Plunksnis).


“B2Y” izstrādā un ražo dabīgus ādas, mutes un matu kopšanas līdzekļus, kā arī vannas un dušas produktus. Uzņēmums izplata savus produktus ar zīmolu “Bio2You” un ražo tos arī saskaņā ar privātā zīmola līgumiem.


2021. gadā “B2Y” palielināja pārdošanas apjomus par 36%, sasniedzot 1,5 miljonus eiro, un pašlaik tajā strādā vairāk nekā 20 darbinieku. Uzņēmuma galvenais birojs un ražotnes atrodas Rīgā, Latvijā.


“Es iztēlojos “B2Y” kā vienu no vadošajiem ādas kopšanas līdzekļu ražotājiem reģionā, un, lai sasniegtu šo mērķi, mēs vienojāmies par sadarbību ar “INVL Baltic Sea Growth Fund“. “B2Y” ir ievērojamas izaugsmes iespējas, un tagad mums ir spēcīgs atbalstītājs, kas palīdzēs mūsu attīstībai jaunā līmenī,” saka Rita Lagzdiņa, SIA “B2Y” dibinātāja un izpilddirektore.Latvijas kosmētikas ražotāja SIA "B2Y" produkcija. Foto: Publicitātes attēls

Comments


bottom of page